У Німеччині на карнавалі висміяли патріарха Кирила з Путіним (фото)

У Німеччині на карнавалі висміяли патріарха Кирила з Путіним (фото)

Карнавал у Дюссельдорфі

Митець уже другий рік поспіль висміює російського диктатора.

У Німеччині в Дюссельдорфі, де проходить карнавальний сезон, висміяли патріарха Кирила.

Про це пише "Bild".

Сьогодні в Німеччині святкують "рожевий понеділок". Разом із "попелястою середою" – це один з останніх днів карнавального сезону. У ході центром Дюссельдорфа беруть участь близько 8000 осіб, 30 духових оркестрів і 110 тематичних платформ. Деякі з них створені з пап'є-маше місцевим скульптором Жаком Тіллі.

Торік він зобразив Володимира Путіна у ванній кімнаті з кров'ю. Цього року митець представив оральний секс між кремлівським диктатором і патріархом Кирилом. "З Росії з любов'ю", – написано на платформі англійською.

Карнавал у Дюссельдорфі

Слово "любов" пофарбоване в кольори ЛГБТ.

Дісталося і канцлеру ФРН Олафу Шольцу. Його зобразили з діркою в голові та каламбурним підписом "Холаф Шольц". На інших платформах під маскою прихильника ультраправої "Альтернативи для Німеччини" видно Адольфа Гітлера, а терорист ХАМАСу штовхає палестинську родину під дуло ізраїльського танка.

Карнавал у Дюссельдорфі

Нагадаємо, в Німеччині невідомі зарізали 17-річного українського баскетболіста через його національність.

Поліція Німеччини заарештувала двох підозрюваних у вбивстві 17-річного українського баскетболіста Володимира Єрмакова, який виступав за команду ART Giants із Дюссельдорфа. Це – 14-ти та 15-річний хлопці, які скоїли напад на головному вокзалі Обергаузена.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація