У Німеччині на заводах Audi розпочався страйк

Найбільша німецька профспілка IG Metall розпочала серію скоординованих страйків з вимогою підвищення заробітної плати працівникам автомобільній галузі.

Сьогодні опівночі за місцевим часом 4 тисячі працівників покинули завод Audi AG в місті Інольштадт на півдні Німеччини. Трохи пізніше ще близько 1 тисячі робітників покинули свої робочі місця на одному із заводів Audi.

Глава IG Metall Бертольд Хубер заявив, що профспілка може закликати до страйку своїх членів по всій країні, якщо працедавці не підуть на необхідне збільшення заробітної плати на 8%, передає Associated Press.

Нагадаємо, напередодні баварське відділення профспілки відкинула пропозиція працедавців збільшити протягом 12 місяців заробітну плату на 2,9%. Одночасно виробники стверджують, що більшого підвищення дозволити не можуть внаслідок загальної фінансової кризи.

IG Metall виправдовує свої вимоги тим, що з 2004 по 2007 рік доходи німецьких автовиробників збільшилися в середньому на 220%, тоді як заробітна плата робочих виросла всього на 8,7%.

Членами профспілки IG Metall є 3,6 млн. осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: