Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівництво "Газпрому" запевняє, що газопровід в обхід України буде закінчено,

Берлін очікує, що запуск російського газопроводу "Північний потік-2", попри американські санкції, відбудеться у першому кварталі 2021 року. 

Із такою заявою 31 січня виступив посол Німеччини в Москві Геза Андреас фон Гайрі, пише ТАСС.

За його словами, ситуацію щодо початку роботи скандального трубопроводу він обговорював з головою правління російського "Газпрому" Олексієм Міллером. Під час зустрічі йому нібито й стало відомо, що запуск відбудеться вже в кінці 2020 року. Але "найпізніше" - це перший квартал 2021 року.

"За підсумками моїх розмов з Міллером можу сказати, що реалізація проєкту повинна бути закінчена і запуск його в роботу повинен відбутися в кінці 2020 роки або найпізніше в першому кварталі 2021 року", - сказав посол Гез Андреас фон Гайр.

Нагадаємо, швейцарська компанія Allseas не відновить роботи з будівництва "Північного потоку-2". Трубоукладальна компанія покинула регіон роботи у Балтиці та перейшла працювати на інший проєкт.

Як повідомлялося, американський президент Дональд Трамп підписав оборонний бюджет на 2020 рік. Він передбачає санкції проти російського газопроводу і компаній, що займаються його будівництвом.

Відео "Північний потік-2" буде добудований, бо це економічний проєкт – Ангела Меркель

З такою заявою виступила канцлерка Німеччини Ангела Меркель після перемов із Путіним. Вона нині у Москві. Переговори тривали за зачиненими дверима. Говорили про ситуацію на Близькому Сході та імплементацію мінських угод, а також про скандальний газопровід.  

"Північний потік-2" буде добудований, бо це економічний проєкт – Ангела Меркель

Залиште свій коментар

Вибір редакції