У Німеччині не знайшли доказів отруєння Кремлем російських опозиціонерів

За словами представника земельної прокуратури в Берліні, немає ніяких свідоцтв того, що колишній агент КДБ та його дружина були отруєні.

 Німецька прокуратура не знайшла підтверджень того, що автора критичних публікацій про КДБ Віктора Калашникова та його дружину Марину, які живуть у Берліні, намагалися отруїти ртуттю.

Попереднє розслідування, яке було розпочато у грудні, припинено, повідомив представник земельної прокуратури в Берліні.

"Немає ніяких свідоцтв того, що вони були отруєні, у всякому разі в Німеччині", - зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, в інтерв'ю низці західних ЗМІ Калашникови стверджували, що їх отруїли російські спецслужби в помсту за поведінку Віктора Калашникова, який зі скандалом покинув розвідку на початку 1990-х років.

Як повідомлялося, зміст токсичної ртуті в крові Калашникових перевищував норму у десятки разів, при цьому Калашников втратив до 15 кг ваги, а у його дружини випала половина волосся. Вони також скаржилися на безсоння, головні болі і болі в області хребта.

І Віктор Калашников, і його дружина були авторами різних публікацій, в яких критикували політику Кремля, зокрема, у Чечні.

Твердження про отруєння й помсту колишніх товаришів по службі нагадали багатьом те, що трапилося з Олександром Литвиненком, який помер у Лондоні в 2006 році, як було встановлено, від ураження радіоактивним полонієм-210.

Британське слідство назвало в якості підозрюваного в отруєнні Литвиненка іншого вихідця з російських спецслужб Андрія Лугового, який, проте, всі звинувачення відкидає.

Читайте також:

Кремль звинуватили в отруєнні російських опозиціонерів у Берліні

У Берліні розслідують можливе отруєння ртуттю двох російських журналістів

WikiLeaks: Путін особисто віддав наказ убити Литвиненка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: