У Німеччині обшукали офіси найбільшої мусульманської організації

В Німеччині найбільшу в країні мусульманську організацію Milli Gorus підозрюють в правопорушеннях, в зв`язку з чим було проведено обшуки в її офісах.

У Німеччині обшукали офіси найбільшої мусульманської організації
Поліція Німеччини 2 грудня провела масові обшуки в офісах найбільшої в країні мусульманської організації Milli Gorus (IGMG). Керівництво Milli Gorus підозрюють в ухилянні від податків і несплаті внесків до фонду соціального страхування.

У землі Північний Рейн-Вестфалія поліція обшукала 12 офісів організації. Обшуки пройшли також у Берліні, Франкфурті-на-Майні, Гамбурзі та Мюнхені. За повідомленнями поліції, вилучено безліч документів та інших речових доказів.

Керівників Milli Gorus звинувачують у нецільовому витрачанні членських внесків, а також у затримці або незаконному утриманні від обов'язкових виплат до страхових соціальних кас.

Milli Gorus була заснована в Кельні в 1989 році. Станом на сьогодні, за даними правоохоронних органів, її членами є близько 30 тисяч мусульман по всій Німеччині. Milli Gorus належить приблизно 300 мечетей і різних культурних центрів. У самій організації стверджують, що її членами є 87 тисяч людей по всій Європі.

Організація знаходиться під наглядом Федерального відомства з охорони конституції, у завдання якого серед іншого входить припинення діяльності екстремістських груп.

Читайте також:

Львівські депутати вимагають бойкотувати німецькі товари на захист Дем'янюка

У Швейцарії заборонили будувати мінарети

Глава німецьких католиків закликав зняти із священиків целібат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: