У Німеччині оголосили найбільшу евакуацію через бомбу часів Другої світової

Евакуація оголошена на час операції з ліквідації бомби. 

У німецькому місті Франкфурт-на-Майні оголосили найбільшу за всю післявоєнну історію Німеччини евакуацію через виявлену півторатонну британської бомби часів Другої світової війни.

Її знайшли під час будівельних робіт в Університеті Гете, пише BBC. Згідно з очікуваннями, всього евакуюють близько 65 тисяч людей, у тому числі персонал і пацієнтів двох лікарень. Зокрема, 100 пацієнтів вже переведені в інші медичні установи, в їхньому числі опинилися навіть пацієнти реанімації.

Також евакуація торкнеться 20 будинків для людей похилого віку, оперного театру і будівлі центробанку Німеччини, відомого також як Бундесбанк, в якому зберігається половина всього золотого запасу країни.

Евакуація оголошена на час операції з ліквідації бомби. В її ході сапери планують провести керований підрив боєприпасу, який, за їхніми словами, має таку потужність, що може знищити цілу вулицю.

ВідеоУ німецькому Франкфурті через бомбу часів Другої світової війни евакуюють 70 тисяч людей

Жителям наказано покинути свої будинки в неділю о восьмій годині ранку за місцевим часом (дев'ять ранку за Києвом) і не повертатися до закінчення операції, яка, як очікується, триватиме близько 12 годин.

Щоб звести до мінімуму незручності для населення, міська влада організувала кілька пунктів, де евакуйовані жителі зможуть перечекати операцію. Крім того, багато музеїв пообіцяли безкоштовно впускати всіх охочих.

Нагадаємо, що раніше у Сарнах Рівненської області вирішили призупинити навчання в 4 середніх школах і 2 дошкільних установах на час ліквідації авіаційної бомби SD-250 часів Другої світової війни, виявленої під час земляних робіт. 

Залиште свій коментар