У Німеччині під час кінної прогулянки коні затоптали 44 дитини

Раптово коні чогось злякалися і, скинувши своїх наїзників, помчали щодуху. Багато дітей опинилися під копитами своїх коней.

На півночі Німеччини коні затоптали 44 дитини, які здійснювали разом з групою кінну поїздку. Всього в поїздці брали участь близько 100 дітей і підлітків з Нижньої Саксонії у віці від восьми до 17 років. Їх супроводжували кілька дорослих.

Напередодні ввечері вони поверталися додому, коли раптово коні чогось злякалися і, скинувши своїх наїзників, помчали щодуху. Багато дітей опинилися під копитами своїх коней. За свідченнями медиків, більшість з них отримали травми верхньої частини тіла, рук і ніг.

За однією з версій, хтось із шістьох хлопців, які були на чолі ходи, упустив свій факел. Переляканий кінь піднявся на диби, налякавши таким чином всіх інших. Втім, згодом поліція відмовилася підтверджувати цю версію як основну, так як розслідування ще не завершене.

На місце події відразу прибули медики. Дітей доставили в довколишні клініки. Більше за всіх постраждала 14-річна дівчинка з Дюссельдорфа. Її довелося помістити у відділення інтенсивної терапії. Стан усіх дітей на даний момент не викликає побоювань.

Читайте також:

Сотні дітей стали рабами "Божої армії опору" в Африці

На тютюнових плантаціях Philip Morris у Казахстані працюють діти

В Афганістані таліби публічно стратили вагітну жінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: