У Німеччині підірвали символ роз'єднання країни

324-метрова сталева конструкція вагою близько 1000 тонн була підірвана трьома кілограмами вибухівки і впала на заздалегідь підготовлений майданчик.

Німецькі вибухотехніки підірвали історичну радіо-і телевишку, розташовану в нижньосаксонському містечку Гартов (Gartow), яка поряд з Берлінською стіною вважалася символом роз'єднання Німеччини, повідомляє NDR.

324-метрова сталева конструкція вагою близько 1000 тонн була підірвана трьома кілограмами вибухівки і впала на заздалегідь підготовлений майдан. Вона вважалася однією з найвищих споруд у ФРН.

Ретрансляційна вишка "Гартов 1" була зведена у 1963 році в безпосередній близькості від кордону з ГДР і стала своєрідним радіо та телемостом, з'єднавши Західний Берлін і ФРН.

Крім того, завдяки "Спаржі", як називали вишку в просторіччі, жителі Західного Берліна і ФРН отримали можливість паралельно вести 2400 телефонних переговорів. Що стосується громадян НДР, то за допомогою "Гартов 1" вони ловили західногерманське радіо і телебачення, як наприклад ZDF і NDR.

З 2008 року після відключення аналогового телемовлення вишка "Гартов 1" більше не використовувалася.

Читайте також:

Німеччина та Франція вийшли з рецесії

Німеччина буде рятувати своїх заручників силою

Німеччина наполягає на введенні санкцій проти Ірану

Німеччина пообіцяла Україні європейське щастя вже цього року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: