У Німеччині планують заборонити пластикові пакети

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Німецькі супермаркети стягують з клієнтів додаткові кошти за пластикові пакети.

Міністерка довкілля та ядерної безпеки Німеччини Свенья Шульце заявила в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag, що її відомство працює над законодавчою базою для заборони використання пластикових пакетів, передає агенція dpa у неділю, 11 серпня.

"Моє міністерство наразі працює над законодавчим регулюванням заборони пластикових пакетів", - цитує агентство заяву міністерки.

Шульце стверджує про успішність добровільної угоди з підприємствами від 2016 року про зменшення використання пластикових пакетів.

"Тепер ми можемо закріпити цей успіх забороною", - зазначила міністерка.

Відповідно до умов добровільної угоди, німецькі супермаркети стягують з клієнтів додаткові кошти за пластикові пакети. Тепер міністерка планує домогтися ще однієї угоди, яка передбачатиме скорочення використання пластикових упаковок, зокрема для фруктів та овочів.

Тим часом в Євросоюзі остаточно ухвалили заборону на одноразовий пластик. Серед заборони - одноразовий посуд, трубочки для пиття, ватні палички.

Відео Свідоме споживання: чому варто відмовлятися від поліетиленових пакетів

Замість поліетиленового пакета - еко-торбинка, авоська чи паперовий пакет. Сьогодні Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів. За даними ООН, щорічно у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових пакетів. Вони не розкладаються сотні років.  Сьогодні в Україні акція - "День без поліетилену". Сніданок дізнавався, чим замінити целофан навіть при покупці філе чи риби. І чи взагалі є сенс сказати "ні" цьому матеріалу хоча б на день. 

Свідоме споживання: чому варто відмовлятися від поліетиленових пакетів

 

Вибір редакції