У Німеччині подружжя дев'ять років тримало ув'язненою доньку

Поліція знайшла 13-річного підлітка у підгузниках. Відомо, що дівчинка сильно відстає у розвитку.

У Німеччині батьки дев'ять років тримали під замком власну дочку. Вона не ходила до школи, і навіть не бувала на вулиці. Поліція знайшла 13-річного підлітка у підгузниках.

На даний час дівчинка перебуває у місцевій лікарні, лікарі перевіряють стан її здоров’я після ізоляції. Уже відомо, що вона сильно відстає у розвитку. У батьків дівчинки є ще двоє дітей - старший син і маленька дочка.

"Жоден із нас про це не знав. Ми бачили цю пару на різдвяних ярмарках, фестивалях і святах, але з двома дітьми", - говорить сусід родини.

У 2006 році місцевий молодіжний комітет отримав від влади повідомлення про те, що дівчинка не ходить у школу, але тоді належної уваги цьому факту не приділили та необхідних заходів не вжили, повідомляють Вести. Цього разу тривогу зчинили сусіди.

Нагадаємо, у березні 73-річний австрієць Йозеф Фрітцль був засуджений до довічного ув'язнення за те, що 24 роки тримав у підвалі власну дочку й схиляв її до статевого зв'язку - після чого на світ з'явилося семеро дітей. Тоді ж почався суд над поляком, який протягом шести років тримав під замком свою дочку, і зробив її матір'ю двох дітей.

Читайте також:

Італійський Фрітцль 25 років ґвалтував свою доньку

П'яний дідусь розстріляв із рушниці своїх внучок

КНДР тестує на хворих дітях ядерну зброю

У Китаї влада відбирала у батьків дітей і продавала їх іноземцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: