Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині політика ув'язнили за нацистське татуювання

У політика на спині вибитий силует концтабору Аушвіц з написом "Jedem das Seine" ("Кожному своє").

У Німеччині вищий земельний суд міста Бранденбург-на-Хафеле засудив до тюремного ув'язнення строком на вісім місяців політика з Націонал-демократичної партії Німеччини (НДПН) Марселя Цеху.

Відзначається, що він продемонстрував в громадському басейні нацистське татуювання, передає Deutsche Welle.

"Демонстрація татуювання у громадському місці, протягом двох годин є однозначним вираженням думки і є розпалюванням міжнаціональної ворожнечі", – заявили в суді.

У листопаді 2015 року член районних зборів депутатів (крейстага) в окрузі Барні Марсель Цех з'явився в басейні в Оранієнбурзі з нацистським татуюванням на спині – силуетом концтабору Освенцим і написом "Jedem das Seine" ("Кожному своє"), нанесеним на ворота концентраційного табору Бухенвальд. Тим часом, один з відвідувачів басейну сфотографував татуювання і розмістив фото в соцмережах.

німецький політик_1
Deutsche Welle

У грудні 2015 року суд першої інстанції в Оранієнбурзі засудив Цеха до шести місяців в'язниці, який потім був замінений на три роки умовного ув'язнення. У листопаді 2016 року земельний суд у Нойруппині призначив покарання у вигляді восьми місяців позбавлення волі за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Тепер суд вищої інстанції схвалив це рішення. Сам Цех в 2016 році заявив про намір видалити татуювання.

Нагадаємо, на відеохостингу YouTube опублкували відео "Гітлер 1945 /Навальний 2018", в якому назвали російського опозиціонера Олексія Навального захисником нацистів і прихильником Адольфа Гітлера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції