Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині помер колишній "бухгалтер Освенціма", причетний до вбивства 300 тисяч людей

Ґренінґ визнав, що розпоряджався фінансами та цінними речами депортованих євреїв.

У Німеччині помер 96-річний Оскар Ґренінґ, відомий також як "бухгалтер Освенціма", повідомило в понеділок, 12 березня, німецьке інтернет-видання Spiegel Online з посиланням на представника прокуратури Ганновера.

За словами останнього, смерть настала минулої п’ятниці, 9 березня.

Інформацію про смерть агентству epd підтвердив також адвокат Ґренінґа. Він зазначив, що поінформував про це прокуратуру.

Колишнього есесівця Ґренінґа засудили 2015 року в Люнебурзі до чотирьох років позбавлення волі за причетність до убивства понад 300 тисяч людей у концтаборі "Освенцім", хоча він безпосередньо не брав участі у жодному вбивстві. Під час суду Ґренінґ визнав, що розпоряджався фінансами та цінними речами депортованих євреїв у "Освенцімі". Суд тоді визнав це внеском у функціонування націонал-соціалістичного механізму масових убивств.

Ґренінґ оскаржив свій вирок, однак Верховний суд в листопаді 2016 року підтвердив законність вироку. Наприкінці грудня 2017 року Конституційний суд Німеччини відхилив скаргу Ґренінґа та постановив, що він має відбувати покарання у в’язниці. Ґренінґ також подавав клопотання про помилування, але в січні цього року прокуратура німецького міста Люнебурга його відхилила.

ВідеоУ Німеччині почався суд над 93-річним "бухгалтером Освенцима"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції