У Німеччині помер старший син австрійського імператора, який порівняв Путіна з Гітлером

Старший син останнього імператора Австро-Угорщини Карла I Отто фон Габсбург помер на 99-му році життя.

На 99-му році життя у своїй резиденції в місті Пекінг у Верхній Баварії (Німеччина) помер Отто фон Габсбург, старший син останнього імператора Австро-Угорщини Карла I. Отто фон Габсбург представляв у Європарламенті Німеччину і ратував за повернення до складу Грузії Абхазії та Південної Осетії.

У 2005 році в одній зі своїх доповідей Габсбург згадав Володимира Путіна в одному ряді з Гітлером: "Путін дуже відкрито заявляє про свої наміри. Гітлер чинив точно так само. Такі люди слів на вітер не кидають".

Кронпринц Габсбург народився 20 листопада 1912 року у місті Райхенау в Австро-Угорщині. Після падіння монархії Габсбургів жив із сім'єю у Швейцарії, пізніше на Мадейрі, після смерті батька у 1922 році ріс в Іспанії та Бельгії. У 1933 році закінчив Левенський католицький університет.

Був активним противником націонал-соціалістичного режиму та "аншлюсу" Австрії, після якого емігрував до США.

Після закінчення Другої світової війни Отто фон Габсбург повернувся до Європи, де проявив себе активним прихильником об'єднання континенту. Багато років був членом Європарламенту, був почесним головою Міжнародного пан'європейського союзу.

У вересні 2009 року Отто фон Габсбург був одним із тих, хто підписав відкритого листа до ЄС із закликом про відновлення територіальної цілісності Грузії та повернення до її складу Абхазії і Південної Осетії.

Отто фон Габсбург був одружений із принцесою Регіне Саксен-Мейнінгенською, яка померла у лютому 2010 року. Має семеро дітей, 22 онуків і двох правнуків.

Він був главою дому Габсбургів, а також формальним претендентом на престоли кількох неіснуючих королівств - Угорського, Богемського, Іллірійського та Єрусалимського.

Наступним головою дому Габсбургів має стати старший син Отто фон Габсбурга Карл Габсбург-Лотрінген.

Отто фон Габсбург буде похований в фамільній усипальниці Габсбургів у церкві Капуцінеркірхе у Відні.

Нагадаємо, що у червні парламент Австрії дозволив представникам династії Габсбургів претендувати на пост глави держави.

Читайте також:

В Австрії помер один з найбільш розшукуваних нацистів

У Німеччині помер автор "списку Шиндлера"

У США помер легендарний "доктор Смерть"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: