У Німеччині прогримів потужний вибух: величезна хмара диму здійнялася у повітря (фото, відео)

У Німеччині прогримів потужний вибух: величезна хмара диму здійнялася у повітря (фото, відео)

Die Welt

Жителів просять зачинити вікна і двері.

Потужний вибух прогримів у вівторок, 27 липня, в місті Леверкузен на заході Німеччини. Над містом висять клуби чорного диму, жителів просять закривати вікна і двері.

Про це повідомляють Die Welt та Rheinische Post.

За повідомленням очевидців, стовп диму піднявся біля заводу Bayer, який є однією з найбільших хімічних компаній країни. Водночас, Leverkusener Anzeiger повідомляє, що вибух стався на заводі зі спалювання небезпечних відходів.

А от німецька газета Bild пише, що вибух прогримів на сміттєспалювальному заводі Currenta. За інформацією Bild, горить перевантажувальна станція нафтобази компанії. Пожежа загрожує поширитися на будівлю позаду з легкозаймистими розчинниками.

Видання з посиланням на поліцію також повідомляє про постраждалих - щонайменше двох серйозно поранених і п'ятьох зниклих співробітників. За словами очевидців, з місця події піднімається стовп чорного диму.

Німецьке інформаційне агентство dpa повідомило, що Федеральне управління цивільного захисту та допомоги у стихійних лихах Німеччини класифікувало вибух як "крайню загрозу" і закликало жителів залишатися вдома і тримати вікна і двері зачиненими.

Точна причина інциденту ще не встановлена. На місці працюють відповідні служби. Ведеться розслідування події.

Своєю чергою ABC News пише, що у Леверкузені розташоване одна з найбільших хімічних компаній Німеччини - Bayer. На ньому працює чимало жителів, а саме місто  є четвертим за величиною у Німеччині. Місце вибуху, як зазначається, розташоване дуже близько до берега річки Рейн.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація