У Німеччині проходить жалобна церемонія по жертвах тисняви на Love Parade

Канцлер ФРН Ангела Меркель і недавно обраний президент країни Крістіан Вольф беруть участь у жалобній церемонії по жертвах тисняви на фестивалі.

жалоба за жертвами параду Love Parade_7
AFP
У тисняві загинули 20 людей
У німецькому Дуйсбурзі проходить жалобна церемонія, присвячена пам'яті жертв тисняви на музичному фестивалі Love Parade. У ній беруть участь канцлер ФРН Ангела Меркель і недавно обраний президент країни Крістіан Вольф.

Нагадаємо, у тисняві на "Параді кохання", який ЗМІ вже перейменували в "Парад смерті", загинули 20 любителів музики "техно". Понад 500 глядачів постраждали, 283 з них потрапили до лікарень.

Всього фестиваль відвідало близько 1,4 мільйона осіб, у той час як територія проведення була розрахована на 300 тисяч осіб. Смертоносна товкотнеча утворилася на вході в тунель колишньої залізничної станції, де проходив фестиваль. За словами очевидців, тисняву спровокували невмілі дії поліції, яка намагалася зупинити людський потік.

Фестиваль електронної танцювальної музики Love Parade проходить у Німеччині з 1989 року. Спочатку місцем проведення заходу був Берлін, проте пізніше фестиваль стали організовувати і в інших регіонах Німеччини.

Організатори фестивалю Love Parade у Німеччині вирішили більше ніколи не проводити захід після загибелі людей.

Читайте також:

Меркель зажадала провести ретельне розслідування тисняви на Love Parade

Фестиваль Love Parade, на якому загинули 19 людей, більше не проводитимуть

Кількість жертв на Love Parade зросла до 19 осіб

Через паніку на фестивалі Love Parade натовп затоптав 15 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: