У Німеччині пройшла передвиборна теледуель Меркель і Штайнмайєра

Вона тривала 90 хвилин, і транслювали їх два суспільно-правових телеканали ARD і ZDF, а також два комерційних RTL і Sat.1. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Німеччині завершилися дебати кандидатів на посаду федерального канцлера між представником блоку християнських партій ХДС/ХСС Ангелою Меркель і Франком-Вальтером Штайнмайєром від Cоціал-демократичної партії Німеччини (СДПН).

Вони тривали 90 хвилин, і транслювали їх два суспільно-правових телеканали ARD і ZDF, а також два комерційних RTL і Sat.1. Питання кандидатам на канцлерську посаду задавали чотири відомі телеведучі.

Меркель упевнено лідирує в опитуваннях, проте її перемога в самих дебатах не настільки очевидна: 37% телеглядачів RTL вважають, що вона виглядала в них більш виграшно проти 35% Штайнмайєра.

Чинний канцлер заявила, що коаліція з соціалістами, укладена в 2005 році спрацювала добре, зазначивши, що рівень безробіття знизився, проте, тепер вона хоче домогтися коаліції з Вільною демократичною партією, а не з партією Штайнмайєра.

І Штайнмайер, і Меркель вітали продаж Opel консорціуму Magna і Ощадбанку.

У німецькій пресі відзначають, що головний поєдинок Меркель і Штайнмайєра перед запланованими на 27 вересня виборами в бундестаг викликав великий інтерес в німецькому суспільстві, і за їх дискусією стежив майже кожен другий житель Німеччини.

Це була єдина пряма дискусія перед виборами між діючим канцлером ФРН Ангелою Меркель і віце-канцлером, міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайєром.

Читайте також:

Німеччина та Франція вийшли з рецесії

Німеччина буде рятувати своїх заручників силою

Німеччина наполягає на введенні санкцій проти Ірану

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: