У Німеччині пройшли багатотисячні демонстрації студентів

Студенти критикують систему навчання, яка ділиться на бакалаврат і магістратуру, а також вимагають покращення умов навчання і відміни студентських внесків.

У понеділок, 17 листопада, десятки тисяч студентів провели у Німеччині акції протесту, вимагаючи покращити систему освіти.

За словами організаторів, демонстрації пройшли у 50 містах. В цілому на вулиці вийшло близько 85 тисяч студентів. У Берліні через ходу п’ятитисячного натовпу довелося на якийсь час перекрити для проїзду автомобілів декілька вулиць.

Як повідомляють ЗМІ, студенти критикують систему навчання, яка ділиться на бакалаврат і магістратуру, а також вимагають покращення умов навчання і відміни студентських внесків. Зараз, як відомо, вища освіта у Німеччині безкоштовна, проте студенти платять внески, суми яких інколи досягають кількох сотень євро в семестр.

Очікується, що з 30 листопада молодь протестуватиме цілий тиждень.

Нагадаємо, у березні студенти влаштували масові акції протесту в Парижі. Тоді несанкціонована акція протесту студентів проти реформи, що стосується скорочення незначної частини університетських викладачів, супроводжувалася акціями вандалізму: побиттям вітрин і погромами магазинів. У результаті поліція затримала більше 300 людей.

Читайте також:

У Монреалі відбулась антимонархічна демонстрація

У Лейпцигу поліція розігнала демонстрацію неонацистів

Багатотисячна демонстрація паралізувала центр Мехіко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: