У Німеччині провалився другий тур виборів президента

У результаті другого турі виборів президента Німеччини також не вдалося обрати главу держави.

За підсумками другого туру виборів президента Німеччини, що пройшли 30 червня, жодному з кандидатів не вдалося набрати необхідної кількості голосів.

У ході голосування на Федеральних зборах кандидат від правлячої коаліції Крістіан Вульф повинен був отримати для перемоги абсолютну більшість в 623 голоси, проте восьми голосів йому не вистачило. При тому, що загальна кількість депутатів зборів складає 1224 людини, правляча коаліція має в ньому 644 представника, що, теоретично повинне було забезпечити Вульфу перемогу.

У першому турі виборів Вульф також не зміг набрати необхідну кількість голосів, тоді за нього проголосували 600 вибірників Федеральних зборів. Такі результати демонструють, що в правлячій коаліції, очолюваній канцлером ФРН Ангелою Меркель, немає повної згоди щодо висунутої кандидатури.

Другий кандидат, Йоахім Гаук (Joachim Gauck), висунутий партіями СДПН і "Зелені" набрав 490 голосів. Ще один претендент на президентське крісло, кандидат від "Лівих" Лукреція Йохімсен (Lukrezia Jochimsen) отримала 123 голоси.

Таким чином, ім'я нового президента ФРН визначиться в третьому турі голосування, який пройде ввечері 30 червня. У ньому переможцем стане кандидат, що набрав просту більшість голосів.

Читайте також:

У Німеччині не обрали президента у першому турі

У Німеччині дозволили добровільну евтаназію

Deutsche Bank попередив про настання нової світової кризи

Папа Римський вболіває на чемпіонаті світу за Німеччину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: