У Німеччині розгорівся скандал з хабарами за візи для громадян СНД

За останні два роки співробітники консульських відділів в посольствах ФРН видавали візи для в'їзду до Німеччини, не зважаючи на недостовірні відомості, зазначені в анкетах.

Співробітників цілого ряду посольств ФРН підозрюють у видачі в'їзних віз до Німеччини з порушенням правил і отриманням за це хабарів. Про це в суботу, 18 грудня, повідомив на своєму сайті тижневик Der Spiegel.

Випадки виявлені в німецьких дипломатичних представництвах у країнах колишнього СРСР, а також у ряді держав Африки і Південної Америки.

У порушеннях підозрюють місцевих співробітників консульських відділів в посольствах ФРН, які в минулі два роки усвідомлено видавали візи для в'їзду до Німеччини, не зважаючи на недостовірні відомості, зазначені в анкетах. За це вони отримували хабарі в розмірі декількох сотень євро готівкою за кожну візу, повідомила берлінська прокуратура.

Представник міністерства закордонних справ у суботу частково підтвердила повідомлення у Der Spiegel. За її словами, в деяких випадках підозри підтвердилися. Співробітники консульств, винні в порушеннях, — всі вони не є громадянами Німеччини — були негайно звільнені. Представник МЗС також повідомила, що відомство тісно співпрацює з прокуратурою та федеральною поліцією.

За даними прокуратури, замовниками є міжнародні злочинні угруповання, які займаються нелегальною доставкою людей до Німеччини. Кілька жінок, які отримали таким чином візи, в результаті опинилися в публічних будинках Гамбурга.

Читайте також:

У Німеччині затримали судно з українськими моряками

П'яну українську делегацію в Німеччині безкоштовно годували і розмістили в готелі

Німецькі ісламісти напророкували Меркель страшні муки в пеклі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: