У Німеччині розпочався суд над лікарем-вбивцею

Терапевт онкологічної лікарні в Ганновері вбила щонайменше 13 пацієнтів, яких вважала невиліковними.

У Німеччині розпочався судовий процес над лікарем, якого звинувачують у вбивствах щонайменше 13-ти онкологічних хворих у віці від 52 до 96 років.

Терапевта однієї з лікарень міста Ганновер Мехтхільду Бах звинувачують в тому, що вона Бах вводила смертельні дози морфію і валіума людям, які були хворі, але мали всі шанси вилікуватися.

Виступаючи на першому судовому засіданні, 59-річна лікар не визнала своєї провини. Бах заявила, що всі пацієнти, у вбивстві яких її звинувачують, перебували в дуже важкому стані, і що вона до останнього погоджувала з ними графік лікування.

Терапевт підкреслила, що її робота була спрямована на те, щоб дати можливість людям прожити останні дні з гідністю, без болю і за можливості без страху.

Тим часом, раніше ЗМІ повідомляли, що під час розслідування Бах нібито визнала свою причетність до декількох вбивств.

У 2004 році Бах усунули від роботи і затримали, проте через декілька тижнів відпустили додому. Правоохоронні органи не вважали справу Бах дуже важливою, тому розслідування було завершене лише наприкінці 2008 року. Після цього початок розгляду справи неодноразово відкладався через хворобу судді. Після усунення від лікарської практики, Бах останні декілька років працює консультантом.

Як очікується, справа терапевта розглядатиметься не менш ніж два роки. Це пов'язано з тим, що звинувачення і захист висувають діаметрально протилежні версії події, і всі їх заяви вимагають ретельної перевірки експертів.

Читайте також:

"Доктор Смерть" читає лекції з правильного самогубства

У Швейцарії хочуть легалізувати евтаназію для здорових людей

У США лікаря виключили зі спілки за народження вісьмох близнюків

Американська медсестра вбивала пацієнтів вибілювачем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: