У Німеччині розсекретили російські архіви, як Сталін наказував катувати нацистів

У Німеччині вийшла книга "Дипломатичні таємниці Третього рейху", в якій розповідається про катування нацистських дипломатів у Москві.

У Німеччині вийшла книга В. С. Христофорова "Дипломатичні таємниці Третього рейху", заснована на матеріалах із засекречених російських архівів.

У книзі детально описується, як таємні радянські агенти за наказом Йосипа Сталіна після війни викрадали нацистських дипломатів, щоб тримати їх під вартою, катувати і таємно судили в Москві.

На початку літа 1945 року Олексій Матвійович Сідней, "генерал радянської розвідки", як характеризує його видання, отримав наказ помститися дипломатам, які, на думку Сталіна, планували війну з Росією в порушення пакту про ненапад.

Сталін підписав так звану "директиву 143с" зі списком нацистських дипломатів, яких хотів викрасти.

Як пише Daily Mail, вже в серпні Сідней відрапортував Сталіну, що в Німеччині та інших країнах, окупованих радянською армією, схоплені 374 дипломата. Майже всі були таємно засуджені до 25 років таборів.

У книзі описані їхні благання про пощаду і таємні маніпуляції на допомогу гітлерівському завоювання Європи.

"Крім того, Сталін домагався від німців інформації на підтвердження своєї версії про розгалужену змову серед офіцерів Червоної армії в 1930-і роки", - йдеться в статті.

За даними видання, близько половини викрадених дипломатів пізніше повернулися до Німеччини. Деякі з них зустріли смерть на Луб'янці, інші - в таборах.

Читайте також:

ФСБ розкрила таємниці скарбів нацистського спецназу "Вервольф"

Кандидат в президенти США злякалась "підйому СРСР", забувши, що він розпався

Під час війни Гітлер малював зворушливі картинки з сердечками і херувимами

10 зловісних таємниць СРСР очима США: операція "Флейта" і "атомна бомба у валізі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: