Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині розуміють, що російський газ є пасткою для ЄС - Клімкін

Однак у Німеччині багато тих, хто боїться РФ або намагається заробити на торгівлі зі злочинцями.

У Німеччині є люди, які розуміють, що купівля російського газу - це пастка.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"В Німеччині є ті, хто розуміють, що купувати газ у злочинців - це пастка ЄС для себе ж, та й у цілому - аморально. А є такі, що бояться Росії і хочуть прив’язати її до себе, та ще й на цьому заробити", - написав він у Twitter.

За його словами, треба допомагати тим, хто входить до першої категорії людей. 

ВідеоПорошенко обговорює з лідерами Німеччини ситуацію на Сході та газогін "Північний потік"

Сьогодні у президента - робочий візит до Берліна. Там він зустрічається з Ангелою Меркель. Головною темою буде війна на Сході України і миротворча місія на Донбас. Берлін підтримав пропозицію Києва відрядити на окуповані території миротворчу місію ООН. Однак Москва цей мандат бачить по-своєму.

Порошенко обговорює з лідерами Німеччини ситуацію на Сході та газогін "Північний потік"

Нагадаємо, під час зустрічі із президентом України Петром Порошенком федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що будівництво "Північного потоку-2" неможливе, якщо не буде узгоджено питання про транзит газу через Україну. а її словами, проект нового газопроводу має не лише економічний складник, а й, як виявилося, виникають гострі політичні питання. Вона наголосила, що для України транзит газу із РФ до Європи - стратегічне питання. 

Голова правління російського "Газпрому" Олексій Міллер після цього заявив, що компанія ніколи не ставила питання про відмову від транзиту газу територією України до Європи. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції