У Німеччині розуміють, що російський газ є пасткою для ЄС - Клімкін

Однак у Німеччині багато тих, хто боїться РФ або намагається заробити на торгівлі зі злочинцями.

У Німеччині є люди, які розуміють, що купівля російського газу - це пастка.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"В Німеччині є ті, хто розуміють, що купувати газ у злочинців - це пастка ЄС для себе ж, та й у цілому - аморально. А є такі, що бояться Росії і хочуть прив’язати її до себе, та ще й на цьому заробити", - написав він у Twitter.

За його словами, треба допомагати тим, хто входить до першої категорії людей. 

ВідеоПорошенко обговорює з лідерами Німеччини ситуацію на Сході та газогін "Північний потік"

Сьогодні у президента - робочий візит до Берліна. Там він зустрічається з Ангелою Меркель. Головною темою буде війна на Сході України і миротворча місія на Донбас. Берлін підтримав пропозицію Києва відрядити на окуповані території миротворчу місію ООН. Однак Москва цей мандат бачить по-своєму.

Порошенко обговорює з лідерами Німеччини ситуацію на Сході та газогін "Північний потік"

Нагадаємо, під час зустрічі із президентом України Петром Порошенком федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що будівництво "Північного потоку-2" неможливе, якщо не буде узгоджено питання про транзит газу через Україну. а її словами, проект нового газопроводу має не лише економічний складник, а й, як виявилося, виникають гострі політичні питання. Вона наголосила, що для України транзит газу із РФ до Європи - стратегічне питання. 

Голова правління російського "Газпрому" Олексій Міллер після цього заявив, що компанія ніколи не ставила питання про відмову від транзиту газу територією України до Європи. 

Залиште свій коментар