У Німеччині судять колишнього есесівця

У Ахені почався суд над колишнім есесівцем, який звинувачується в розстрілі мирних жителів в Голландії в роки Другої світової війни. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Німеччині почався процес у справі колишнього есесівця Хайнріха Бьоре. 88-річний підсудний звинувачується в тому, що в 1944 році він у складі розстрільної команди СС брав участь у вбивстві трьох мирних жителів в Голландії, яких підозрювали в підтримці антифашистського опору.

Суд в Амстердамі ще 60 років тому заочно засудив Бьоре за цей злочин до страти. Потім виняткова міра покарання була замінена на довічне ув'язнення. Проте колишній есесівець всі ці роки залишався на волі. Нинішній процес у його справі відбувається, не дивлячись на висновок лікарів про важке захворювання підсудного. Раніше Федеральний конституційний суд постановив, що Бьоре повинен з'явитися перед судом, не дивлячись на поганий стан здоров'я.

Нагадаємо, що суд над колишнім есесівцем в Ахені - вже другий подібний процес в поточному році в Німеччині, на якому йдеться про злочини, здійснені в роки Другої світової війни. У серпні 2009 року суд присяжних в Мюнхені засудив до довічного ув'язнення 90-річного Йозефа Шойнграбера. Будучи офіцером вермахту в 1944 році в Італії, він віддав наказ про ліквідацію будівлі, в якій знаходилися 11 мирних жителів.

Читайте також:

Колишнього офіцера вермахту засудили до довічного ув'язнення за масові вбивства

Нацистський лікар створив у Бразилії "місто близнюків"

У США поліцейські застрелили студента у формі Гітлера

Мер румунського міста вибачився за носіння форми Вермахту

ВідеоУ Німеччині судять колишнього есесівця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: