У Німеччині відправили у відставку главу спецслужби через "неприйнятні висловлювання"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава МВС Німеччини просив про відставку Маасена президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмайєра.

Голова Федерального відомства з охорони конституції Німеччини Ганс-Ґеорг Маасен відправлений у відставку.

Про це оголосив міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеегофер у понеділок, 5 листопада, пише DW.

Зеегофер повідомив, що попросив про відставку Маасена президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмайєра. Він назвав своє рішення неминучим, пояснивши, що Маасен в одному зі своїх останніх виступів допустив "неприйнятні формулювання", які унеможливлюють подальше співробітництво, засноване на довірі.

До ухвалення остаточного рішення Федеральним відомством з охорони конституції керуватиме заступник Маасена Томас Гальденванг.

Маасена було вирішено усунути з посади керівника Федерального відомства з охорони конституції після інтерв'ю, в якому він висловив сумніви, що в місті Хемніці справді мали місце "облави" на мігрантів, а також в автентичності відео з переслідуванням іноземців. Пізніше він заявив, що не заперечує автентичність відео і його "неправильно зрозуміли".

Пізніше також з'явилася інформація, що він, всупереч правилам, передав парламентській фракції правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН) інформацію з ще неопублікованого звіту очолюваної ним спецслужби.

Фотогалерея Заворушення у Німеччині через мігрантів вибухнули з новою силою (9 фото)

Голови партій "великої коаліції" довго шукали компромісне рішення щодо подальшої долі Маасена. Канцлер Ангела Меркель вважала, що його відставка необхідна, оскільки він втрутився в поточну політику, не маючи на це права в якості керівника спецслужби. Зеегофер своєю чергою захищав Маасена, якого після відсторонення від посади планувалося призначити спеціальним радником з європейських та національних питань в МВС Німеччини.

ВідеоАнгела Меркель більше не балотуватиметься на посаду канцлера Німеччини

Сенсаційну заяву колись найвпливовіша жінку світу, за версією журналу "Форбс", зробила сьогодні в Берліні. Меркель планує завершити каденцію 2021 року і піти з політики. Посади в Берліні чи в Європі її не приваблюють. 

Ангела Меркель більше не балотуватиметься на посаду канцлера Німеччини

Залиште свій коментар

Вибір редакції