У Німеччині винесли перший вирок нападникам на жінок у новорічну ніч у Кельні

У святковий день було зґвалтовано сотні жінок.

У Німеччині засудили перших причетних до масових зґвалтувань та нападів на жінок у новорічну ніч у Кельні.

Двоє перших засуджених - 20-річний мігрант з Іраку і 26-річний алжирець – отримали  по одному року умовно, повідомило "Настоящее время".

Перший обвинувачений  у групі з 10-15 осіб "відбивав" жінок від друзів, які їх супроводжували. Потім він схопив одну з жінок та насильно цілував її та облизав обличчя.

Однак оскільки нападнику на момент скоєння злочину було 20 років, за німецькими законами, не міг бути засуджений як дорослий злочинець.

Тому його засудили до 800 годин громадських робіт і зобов'язали пройти курс по інтеграції в німецьке суспільство.

Другий засуджений завадив чоловікові втрутитися, коли мігранти ображали та домагалися його дівчини. Пізніше він запропонував йому продати дівчину за 5 тисяч євро. За це алжирця звинуватили у потуранні вчиненню сексуального злочину.

Після нападу поліція встановила особи підозрюваних. Виявилося, що 29 з них очікують дозволу на проживання в Німеччині, а 18 перебувають у країні як біженців

Нагадаємо, що у ніч Нового 2016 року у німецькому Кельні близько тисячі молодих людей скоїли напади на жінок на площі у центрі міста. Головним чином нападниками були вихідці з Північної Африки та Ближнього Сходу.

Поліція отримала 766 заяв від потерпілих, з яких на сексуальні домагання поскаржилися 497 жінок. Поліція також отримала кілька сотень заяви про дрібні крадіжки, зокрема, мобільних телефонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: