У Німеччині висловили занепокоєння через нові мутації коронавірусу і подовжили карантин до весни
Очікується, що від березня у Німеччині дозволять працювати перукарням.

У Німеччині подовжили запроваджений карантин ще щонайменше до 7 березня. Влада ФРН вважає, що послаблення обмежень на тлі пандемії передчасно. Але все ж німецькі урядовці зробили деякі послаблення карантину.
Про це пише Spiegel.
За словами канцлерки Німеччини Ангели Меркель, введені раніше обмеження ефективні й в країні фіксують зниження захворюваності коронавірусом. Однак кількість мутацій COVID-19 зростає, а це може призвести до появи третьої хвилі, яка вже позначилася.
"Торік ми не могли передбачити розвиток мутацій вірусу, ми отримали першу доповідь про ці мутації... Ми знаємо, що ці штами - реальність, і їх стає все більше. Питання в тому, наскільки швидко їхня кількість збільшиться", - сказала Меркель.
Щодо карантину, то від 1 березня імовірно відновлять роботу перукарні. Але це станеться за умови, що буде й надалі знижуватися показник захворюваності на коронавірус. А магазини, музеї, заклади культури зможуть відновити роботу після стабілізації рівня захворюваності до позначки 35 на 100 тисяч населення.
Наразі в Німеччині працюють лише продуктові крамниці, невеликі господарські магазини, аптеки, банки, газетні кіоски, пошта, зоомагазини, медичні заклади. Школярі вчаться дистанційно.
Нагадаємо, Німеччина розглядає можливість припинення міжнародних авіаперевезень, а також закриття кордонів з регіонами, де активно поширюються мутації коронавірусу. Водночас німецька туристична асоціація розкритикувала це, наголосивши на "серйозній шкоді", яку коронавірус вже завдав секторам туризму і ділових поїздок.
Відео Локдаун у Європі: що нині відбувається в Польщі та Німеччині
Відтепер в’їжджати до Польщі можна без 10-денного карантину. При собі потрібно мати лише негативний тест на коронавірус і йому має бути не більш як 48 годин. А от у Німеччині до 14 лютого діє жорсткий локдаун. У цей час людей змусять носити саме медичні маски або респіратори, а маски з тканини чи предмети одягу не вважатимуться за засіб захисту. Більше подробиць дивіться у сюжеті.
