У Німеччині виявили 900 італійських мафіозі

В 400-сторінковому дослідженні поліції розповідається про трафік зброї, наркотиків, вбивства, махінації з відходами і вторинною сировиною, а також про відмивання грошей.

В 400-сторінковому дослідженні, підготовленому Федеральною кримінальною поліцією Німеччини, зазначається, що на території країни діють близько 900 мафіозі або 229 сімейних кланів калабриського мафіозного угруповання "Ндрангета". Про це 13 серпня пише німецький журнал ZEIT.

Доповідь поліції, яка сама по собі є секретним документом, розповідає про трафік зброї, наркотиків, вбивства, махінації з відходами і вторинною сировиною, а також про відмивання грошей - злочинах, до яких на думку поліцейських, причетні італійські мафіозі. Прикриттям для членів "Ндрангети" як правило є італійські ресторани - більше сотні таких закладів належать учасникам калабрийського угрупування. Їх назви перераховані в доповіді.

Найбільш активні італійські мафіозі в Північній Рейн-Вестфалії, Гессені, Баварії і Баден-Вюртемберзі.

"Ндрангета" - одна із найвпливовіших мафіозних угруповань в Італії. Основною її "базою" на батьківщині є містечко (комуна) Сан Лука (San Luka). Клан "Ндрангети" з Сан Луки є найчисленішим і в Німеччині - в поліції вважають, що до неї входять близько 200 чоловік.

Також, за даними ZEIT, у Німеччині діють сицилійська і неаполітанська мафії.

Читайте також:

За спробу купити "Лаціо" заарештували чотирьох мафіозі

В Італії кілери застрелили українську дружину місцевого мафіозі

В Чернівцях затримали італійського мафіозі

Італійські мафіозі завдяки Skype уникають "прослушки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: