У Німеччині вийде фільм про молодого Гітлера

У Німеччині у прокат виходить фільм "Mein Kamp", який розповідає про молоді роки Адольфа Гітлера.

У Німеччині 3 березня виходить у прокат фільм швейцарського режисера Урса Одерматт "Mein Kampf" ("Моя боротьба"), який присвячений юнацьким рокам Адольфа Гітлера у Відні.

Фільм знятий за однойменною п'єсою Джорджа Таборі, вперше був поставленої в 1987 році.

За сюжетом молодий Адольф Гітлер приїжджає до Відня, щоб вступити до Академії мистецтв. Він поселяється в притулку для бездомних і живе під одним дахом з двома віденськими євреями.

Один з них - торговець бібліями Шломо Херц, який також, окрім біблій, продає порнографію. Інший - божевільний кухар на прізвище Лобковіц, яикй вважає себе богом.

За сюжетом фіотму, саме Шломо втішає Гітлера після того, як той вдруге провалився на іспитах у віденську Академію мистецтв і навіть намагався покінчити життя самогубством. Шломо дає йому пораду спробувати свої сили в політиці. Молодий Гітлер швидко сходиться з ультраправими і незабаром стає їх лідером.

У ролі Гітлера знявся молодий актор Том Шилінг, який, щоб відповідати образу Гітлера у віденський період, схуд на 10 кілограмів і освоїв діалект.

За задумом режисера, фільм має бути максимально автентичним. Німецьке товариство з оцінки кіно-і медіапродукції, до складу якого входять 70 експертів від усіх федеральних земель Німеччини, вже присвоїло фільму оцінку "особливо цінний".

Читайте також:

Гальяно звільнили з Christian Dior за любов до Гітлера

Європа схвалила створення ставки Гітлера у Вінниці

Скандал в Італії: Умберто Еко порівняв Берлусконі з Гітлером

У США стратили серійного вбивцю-трансвестита, який у всьому копіював Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: