Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині взялися за "отруйників Скрипалів" через можливе їхнє перебування у Франкфурті – ЗМІ

У російської розвідки можуть бути зв'язки у ФРН.

Російські розвідники Олександр Петров і Руслан Боширов, яких звинувачують в спробі отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки в британському Солсбері, стали фігурантами розслідування генеральної прокуратури Німеччини.

Про це повідомляє німецьке видання Spiegel з посиланням на джерела, передає Meduza.

Влада Німеччини має інформацію, що Петров і Боширов 2014 року провели три дні в околицях німецького міста Франкфурт.

За даними джерел Spiegel, німецькі спецслужби вважають, що російська розвідка має зв'язки у Німеччині.

5 березня 2018 року стало відомо, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль і його донька потрапили в лікарню після  отруєння невідомою речовиною.

Пізніше з'ясувалося, що вони були отруєні нервово-паралітичним речовиною "Новачок". Велика Британія звинуватила у отруєнні Росію. Восени правоохоронні органи країни оприлюднили фото та імена підозрюваних - ними виявились росіяни "Олександр Петров" і "Руслан Боширов".

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider підтвердило, що вони - співробітники російських спецслужб Чепіга та Мишкін. У лютому 2019 стало відомим ім'я третього підозрюваного у отруєнні. 

З чого усе розпочалося, як саме розвивалися події, та як на отруєння Скрипалів відреагувала світова спільнота - дивіться в інтерактивній хроніці.

Відео Петров і Боширов, підозрювані Британією в отруєнні Скрипалів, справді є співробітниками російських спецслужб

У цьому впевнені міжнародні незалежні слідчі "Беллінгкет", які розпочали спільне розслідування з виданням "Інсайдер". У звіті зазначається - досьє міграційної служби Росії не містить даних про минуле Петрова. Крім того, на файлі з його паспортними даними є штамп "відомостей не давати" та підпис "цілком таємно". Що зазвичай свідчить про приналежність власника паспорта - до спецслужб.

Петров і Боширов, підозрювані Британією в отруєнні Скрипалів, справді є співробітниками російських спецслужб

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції