Перші випадки свинячого грипу зафіксовані в Німеччині та Бельгії

Троє баварських туристів привезли на батьківщину вірус свинячого грипу.

У Німеччині зафіксований перший випадок захворювання на свинячий грип.

Про це 29 квітня повідомило міністерство охорони здоров'я Баварії.

"Медики Берлінського інституту імені Коха підтвердили випадок свинячого грипу. Вірус був знайдений у пацієнта з району Регенсбурга", - говориться в заяві міністерства.

Міністр навколишнього середовища і охорони здоров'я Маркус Зедер заявив, що троє туристів з Баварії, які побували в Мексиці, можливо, хворі на свинячий грип.

29 квітня бельгійські ЗМІ повідомили про підозру наявності свинячого грипу у шістьох бельгійців, які повернулись із Мексики та США.

Раніше бельгійські вірусологи не підтвердили наявність вирусу Н1N1 у шістьох інших бельгійців - трьох дорослих та трьох дітей, які також прибули з "зон ризику".

Нагадаємо, 28 квітня міністр охорони здоров'я Мексики Хосе Анхель Кордова заявив, що в Мексиці офіційно зареєстровані лише сім випадків загибелі від свинячого грипу. Він також офіційно підтвердив лише 26 випадків зараження людини свинячим грипом в країні.

Як повідомлялося раніше, губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер оголосив надзвичайний стан в цьому американському штаті у зв'язку із спалахом свинячого грипу.

Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно підтвердила 79 випадків захворювання людей свинячим грипом.

Захворювання грипом свиней в Мексиці і низці інших країн викликані гібридом вірусу грипу А (H1N1), комбінація антигенів якого раніше не зустрічалася у вірусів грипу людей або свиней.

Вірус грипу типа "А" представляє значну небезпеку в епідеміологічному відношенні, оскільки здатний до швидкої генетичної мутації.

Симптоми хвороби: підвищена температура, з'являються кашель, нежить, головний і м'язовий біль, в деяких випадках відзначається блювота і діарея.

Читайте також:

Свинячий грип зафіксований в Італії, Іспанії та Великобританії

У Швейцарії вибухнув контейнер зі зразками "свинячого грипу"

Від пандемії свинячого грипу в світі загинуть 7 мільйонів людей

Кордони України посилено охороняють від свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: