У Німеччині заявили про розкриття справи "зґвалтованої" російськомовної дівчини Лізи

Прокуратура дійшла висновку, що її ніхто не викрадав.

Справа зі "зґвалтованою" російською дитиною в Берліні, що викликала численні протести серед німецьких росіян, розкрита - ніхто її не викрадав і не ґвалтував.

Про це заявив представник німецької прокуратури Мартін Штельтнер, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Перевірка білінга телефону 13-річної Лізи - німкені російського походження - допомогла з'ясувати: усю ніч, яку батьки називали її викраденою, вона провела в гостях у приятеля. Із дому втекла, бо боялася неприємностей через проблеми в школі.

Слідство стосовно двох інших друзів Лізи турецького походження триває, тому що поліція підозрює їх у добровільному сексуальному контакті з дівчинкою раніше, ще до так званого "викрадення". Німецькі закони забороняють секс з 13-річною дитиною.

Скандал довкола Лізи активно роздмухувало останні тижні російське телебачення. Через нього різкими заявами навіть обмінялися міністри закордонних справ Росії та Німеччини.

Справа з нібито зґвалтованою російською дівчинкою в Берліні розкрита

Ніхто її не викрадав і не ґвалтував. Про це заявив представник німецької прокуратури Мартін Штельтнер. Перевірка білінга телефону тринадцятирічної Лізи - німки російського походження - дозволила з'ясувати: всю ніч, яку батьки називали її викраденою - вона провела в гостях у приятеля. З дому втекла, бо боялася неприємностей через проблеми в школі. Слідство щодо двох інших приятелів Лізи - турецького походження – триває.

16 січня російський Перший канал показав сюжет про 13-річну російськомовну мешканку Берліну Лізу, яку начебто викрали та зґвалтували троє чоловіків, схожих на мігрантів з Близького Сходу.

Після того голова російського МЗС Сергій Лавров заявив на прес-конференції, що Німеччина намагається "політкоректно залакувати дійсність заради цілей внутрішньої політики".

Його німецький колега Франк-Вальтер Штайнмаєр різко відреагував на заяву Лаврова, звинувативши його у втручанні у внутрішні справи Німеччини.

Штайнмаєр заявив, що немає жодних підстав для використання інциденту "для політичної пропаганди та втручанні у й без того складну внутрішньонімецьку дискусію про мігрантів та розпалюванні її".

Він підкреслив, що німецька влада робить усе можливе, аби з'ясувати обставини цієї події і рекомендував владі РФ дочекатися результатів розслідування.

У Німеччині нібито зґвалтована біженцями російськомовна дівчинка стала причиною протестів

Замість розіп'ятого хунтою хлопчика в Україні - для німців кремлівські журналісти створили викрадену і зґвалтовану біженцями дівчинку. Сюжет ОРТ  про 13-річну Лізу з берлінської російськомовної родини - став детонатором масових протестів переселенців з Росії проти біженців з Сирії. Бо саме на біженців вказали московські ідеологи гібридних воєн. За версією поліції – ані насилля, ані викрадення не було. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: