У Німеччині знайдено невідомі документи про життя Гітлера

Влада Баварія знайшла документи, які можуть містити досі невідомі відомості про життя Гітлера у в'язниці Ланедсберг, де він провів дев'ять місяців.

Тюремні документи Гітлера_7
AFP
Прокуратура Баварії провела обшук в аукціонному домі Behringer в місті Фюрт, вилучивши історичні документи, що стосуються перебування Адольфа Гітлера у в'язниці Ландсберг у 1924 році за участь в "Пивний путч".

Одночасно прокуратура почала попереднє розслідування стосовно власника аукціону, який за дорученням власника документів - голови таксомоторної компанії - 2 липня продав їх приватному покупцеві за 27 тисяч євро.

Влада Баварії наполягає, що продаж був незаконним, оскільки ще за два дні до торгів земельне міністерство офіційно зажадало включити зазначені папери до реєстру особливо цінних національних архівів.

Досьє містить 500 унікальних документів, у тому числі книгу відвідувань в'язниці Ланедсберг, а також 300 карток на дозвіл побачення з ув'язненим, які були зобов'язані заповнювати всі, хто відвідував Адольфа Гітлера.

Відзначається, що документи можуть містити досі невідомі відомості про життя Гітлера у в'язниці Ланедсберг, де він провів дев'ять місяців. Дільничний суд Фюрта раніше постановив, що може йтися про державні акти, які не можуть бути продані приватним особам.

Проте юридично статус паперів поки не визначений.

Яким чином тюремні документи виявилися на блошиному ринку, де їх в 70-х роках знайшов і купив батько останнього власника, встановити практично неможливо. Більш того, якщо б документи не були виставлені на аукціон, баварська влада так ніколи б і не дізналася про їх існування.

Читайте також:

Виставлено на продаж зображення Гітлера, який грає в шахи з Леніним

Колишні солдати Гітлера згадали події 65-річної давнини

Боллівуд зніме героїчний епос про Гітлера

Сталін двічі відмовлявся вбивати Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: