У Німеччині знайшли п'ять бомб часів Другої світової війни, до евакуації готують 50 тисяч людей

Евакуацію проведуть 7 травня у місті Ганновер, щоб знешкодити знайдені бомби.

У німецькому місті Ганновер, що є адміністративним центром Нижньої Саксонії, у неділю, 7 травня, евакуюють близько 50 тисяч людей для того, щоб знешкодити п'ять бомб часів Другої світової війни.

Про це повідомляє ВВС.

Операція з евакуації стосуватиметься десятої частини населення міста і стане другою найбільшою в Німеччині, стартує вона о 9 ранку за місцевим часом.

Крім житлових будинків, також евакуюватимуть сім будинків престарілих, лікарню і шинний завод Continental.

Для евакуйованих жителів організовують безкоштовне харчування та культурну програму. Цілком можливо, люди матимуть змогу повернутися додому вже до вечора.

Відзначають, що операція зі знешкодження також може спричинити порушення у роботі залізничного транспорту.

Найбільша евакуація, пов'язана з бомбами часів війни, була проведена минулого року в Аугсбурзі. Тоді близько 54 тис. людей були евакуйовані після того, як під час будівельних робіт була виявлена бомба вагою 3,8 тонни.

Нагадаємо, цьогоріч у лютому грецьким саперам вдалося знешкодити бомбу часів Другої світової війни, знайдену раніше, через яку з Салонік довелося евакуювати близько 75 тисяч людей.

Фотогалерея Загроза страшного вибуху: у Греції евакуюють 75 тисяч людей через бомбу часів Другої світової війни (10 фото)

Залиште свій коментар