У Німеччині знову страйкують

У Німеччині сьогодні знову страйкують машиністи потягів. Боротьба за підвищення зарплат триває вже понад сім місяців.

страйк
spiegel.de
Мешканцям Берліна рекомендовано пересісти на велосипеди, оскільки машиністи потягів підземки теж не вийшли на роботу.
У Німеччині сьогодні знову страйкують машиністи потягів. О другій годині ранку по всій країні зупинилися пасажирські поїзди. Внаслідок цього мільйони не змогли вчасно потрапити на роботу.

Цього разу машиністи планують страйкувати до другої години ранку суботи. Боротьба німецьких залізничників за підвищення зарплат триває вже понад сім місяців.

Учора зі середини дня зупинилися товарні ешелони, а з четверга страйкують і машиністи пасажирських поїздів. Кожні два з трьох поїздів залишаться стояти в депо до закінчення страйку.

Мешканцям Берліна рекомендовано пересісти на велосипеди, оскільки машиністи потягів підземки теж не вийшли на роботу. Німецька залізниця ще не зустрічалася з такими грандіозними акціями протесту, як у ці листопадові дні.

Причина страйку дуже проста. „Нетто”- зарплата машиністів не перевищує півтори тисячі євро. Це набагато менше, ніж отримують їхні колеги, наприклад, у Великобританії або Італії.

Профспілка вимагає збільшити тарифні ставки та індексувати зарплату у міру зростання цін. Керівництво німецької залізниці „Дойче бан” готове піти лише на мінімальні компроміси. Вони обіцяють збільшити зарплати машиністам на декілька відсотків, але без індексації.

Уряд закликає обидві сторони до компромісу, поки економіка країни тяжко не постраждала. За деякими підрахунками, Німеччина втрачає за кожен день страйку до п'ятдесяти мільйонів євро.

ВідеоУ Німеччині знову страйкують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: