Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Німеччини і Люксембурга серед зими прийшли руйнівні паводки

Вода накрила кілька міст.

Лютневі паводки в Німеччині та Люксембурзі. Сильні зливи спричинили різке підняття рівня води в річках, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У Люксембурзі велика вода накрила одразу кілька міст. Рятувальники отримали вже сотні дзвінків із проханням про допомогу. Хтось застряг у машині на затопленій дорозі, хтось просить про евакуацію з повного води будинку.

Чимало люксембуржців до водопілля все ж таки встигли підготуватися. Напередодні одержали попередження про негоду.

Від великої води постраждали й кілька міст на південному заході Німеччини. Рівень води за одну ніч піднявся на понад півтора метра. Для цього регіону паводки трапляються рідко, а серед зими  ледь не вперше, розповідають місцеві.

Відео Руйнівні паводки: велика вода накрила міста у Німеччині та Люксембурзі

Лютневі паводки накрили Німеччину та Люксембург - сильні зливи спричинили різке підняття рівня води в річках. У Люксембургу висока вода накрила одразу кілька міст. Рятувальники отримали вже сотні дзвінків із проханням про допомогу. Від великої води постраждали й кілька міст у Німеччині.  

Руйнівні паводки: велика вода накрила міста у Німеччині та Люксембурзі

Як повідомлялося, у Новій Зеландії безперестанно ллє вже третю добу. Найбільше дісталося надзвичайно популярному серед туристів Південному острову. Там випало близько метра опадів. І до завтра буде ще 20-30 сантиметрів, попереджають синоптики. Місцеві річки вийшли з берегів. Вони затоплюють дороги, руйнують мости, спричиняють сходження ґрунтів. Через це сотні людей, зокрема й відпочивальники, застрягли в горах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції