У Норвегії на свинячий грип захворіли 900 тисяч людей

Кількість людей хворих на свинячий грип у Норвегії сягнула 17% від усього населення країни. Хвороба швидко розповсюджується.

У Норвегії свинячим грипом заразилися 900 тис. людей - близько 17% населення, підрахували в департаменті охорони здоров'я.

Епідемія стрімко розвивається: лише за останній тиждень вірус A/H1N1 підхопили півмільйона людей.

Втім, не всі вірять, що в країні майже мільйон хворих. Лише частина випадків свинячого грипу підтверджується лабораторними аналізами.

За підрахунками агентства новин NTB, хворих понад 600 тисяч. До теперішнього часу в Норвегії від свинячого грипу померли 16 людей. Близько 100 людей проходили інтенсивне лікування. В реанімації станом на 11 листопада знаходилися 20 людей.

За даними ВООЗ, від свинячого грипу по всьому світу померли вже більше 6 тис. людей. Вірус поширився в 199 країнах. Найбільша кількість смертельних випадків зафіксовано в Північній і Південній Америці.

У той же час Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендувала не реєструвати всі без винятку випадки A/H1N1, оскільки він не становить якоїсь особливої небезпеки для людини.

Нагдаємо, в Україні з початку епідемії від грипу померло 213 осіб.

Найбільше померлих за час епідемії у Львівській області - 81 особа, в Івано-Франківській - 30 осіб, у Чернівецькій - 22 та в Тернопільській - 20.

Всього з початку епідемії на грип та гострі респіраторні захворювання захворіла 1 млн 192 тис. 481 особа.

Читайте також:

З початку епідемії від грипу померло 213 осіб

МОЗ заявило про дефіцит вакцин від свинячого грипу в світі

Школярам безкоштовно зроблять щеплення від вірусу A/H1N1

ВООЗ: в Україні неправильно порахували жертв свинячого грипу
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: