Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Норвегії поліція затримала росіянина, запідозривши його у шпигунстві

Він поводився "підозріло" під час семінару з оцифрування даних.

В аеропорту столиці Норвегії Осло поліція затримала громадянина Росії, запідозривши його в незаконному зборі інформації.

Про це повідомляє Дождь з посиланням на норвезькі ЗМІ і російське посольство у Норвегії.

Затримання відбулося в п'ятницю, 21 вересня, після того, як росіянин відвідав міжнародний семінар з оцифрування даних у норвезькому парламенті, де, за даними поліції, поводив себе "підозріло".

51-річного громадянина Росії заарештували на два тижні, щоб він не зміг знищити докази. Адвокат затриманого запевняє, що він співпрацює зі слідством.

Російське посольство в Норвегії заявляє, що затримання і подальший арешт "носять надуманий характер і вчинені під безглуздим приводом". У посольстві додали, що надають затриманому консульське сприяння та захист.

Нагадаємо, зовнішньополітичне відомство Швейцарії виступило з офіційною заявою, в якій вимагає від Росії негайно припинити незаконну діяльність на території країни. У МЗС країни вказали, що протягом цього року тричі викликали російського посла в Берні, вказуючи на неправомірні дії російських громадян. Приводом стали в тому числі повідомлення швейцарських газет про те, що на території країни працюють десятки представників Росії, кожен четвертий з яких є шпигуном.

ВідеоШвейцарія вимагає від Росії припинити шпигувати на її території

З такою заявою до Москви звернулося Міністерство закордонних справ країни. Там викликали російського посла, аби озвучити свою позицію, і хочуть посилити контроль над акредитацією дипломатів. 

Швейцарія вимагає від Росії припинити шпигувати на її території

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції