Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Норвегії за чотири дні поїзди збили на смерть більше сотні оленів

Трагедії найчастіше стаються під час зимової міграції тварин.

Лише за чотири дні, 22-25 листопада, в північній Норвегії вантажні поїзди збили 106 північних оленів, у яких нині – зимова міграція.

Про це повідомляє телеканал NRK.

Режисеру Йону Ерлінгу Утсі довелося побачити збитих оленів. Він говорить, що їхніми тілами встелені узбіччя біля залізничної колії. Деякі тварини були ще живі, лежали в крові й додихали. Поранених тварин застрелили.

Оле Хенрік Капфьель розповідає, що поїзди збили 65 його оленів. Він попереджав залізничну компанію про міграцію тварин, але там забули передати інформацію машиністу, щоб він зменшував швидкість.

"Я розлючений до запаморочення", - каже власник оленів.

У Норвегії проживають близько 250 тисяч північних оленів, більшість з них - на дальній півночі країни. У цей час року пастухи переганяють оленів на зимові пасовища – чимало тварин гинуть під колесами автомобілів, їх збивають поїзди чи ж тварини тонуть у водоймах. Про це пише Guardian.

Протягом 2013-2016 років у Норвегії були збиті понад дві тисячі оленів. Їхні власники закликають встановити спеціальні паркани вздовж залізничних колій, але на це грошей поки що не знайшли.

У Фінляндії щороку на залізниці гине до півтисячі оленів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції