У норвежському соборі арештували парочку, яка зайнялася сексом перед вівтарем

Пару затримали, коли вони почали роздягатися на підлозі біля вівтаря у соборі. Учасники інциденту виявилися членами екологічного руху "F ** k for forest", який бореться проти вирубки лісів.

У католицькому соборі Осло була заарештована молода пара, яка під час служби збиралася зайнятися любов'ю прямо перед вівтарем.

Це був не сплеск пристрасті, а продумана акція членів екологічно-еротичного руху "Fuck for forest" ("Секс заради лісу").

Поліцію викликав вражений побаченим прихожанин. Інші розлючені віруючі кинулися розбороняти парочку, яка вже роздяглася і приготувалася до акції, і тримали молодих людей, поки не прибула поліція. Затриманий був також третій учасник групи, який знімав подію на відео.

Представник поліції підтвердив, що "за сексуальні дії перед вівтарем собору в Осло" дійсно були арештовані три людини.

Тим часом один з учасників групи пізніше як ні в чому не бувало розповів наступне: "Ми повинні були або заплатити маленький штраф, або провести 16 днів у в'язниці. Ми вибрали штраф, бо не хотіли витратити так багато часу без занять сексом".

Шведський рух "Секс заради лісів" прагне своїми акціями привернути увагу громадськості до глобальної проблеми вирубки лісів. Учасники руху переконані, що успіх кампанії можна забезпечити, лише порушуючи суспільну благопристойність.

Читайте також:

У Кувейті запропонували узаконити секс-рабинь - росіянок, захоплених у Чечні

В Індії влада заборонила рекламу, яка "експлуатує чоловічі інстинкти" (відео)

Китайського художника посадили на рік за публічний секс

За імітацію сексу під Радою блогера посадили в колонію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: