У Новій Зеландії тигр загриз доглядача на очах у гостей парку

У Новій Зеландії рідкісний білий тигр загриз доглядача парку диких тварин на очах у відвідувачів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Новій Зеландії в всесвітньо відомому заповіднику хижаків - Сионському парку левів - на очах у відвідувачів в середу вранці рідкий білий тигр напав на доглядача і загриз його на смерть.

Тигр напав на чоловіка, коли він разом з колегою увійшов до вольєру, щоб почистити його. Адміністрація прийняла моментальне рішення застрелити звіра-вбивцу. За словами представниці поліції Сари Кенет не дивлячись на всі зусилля співробітників заповідника допомогти своєму колезіне не змогли, чоловік помер на місці.

Співробітникам парку і туристам, які стали свідками трагедії, довелося надавати психологічну допомогу. Розслідуванням інциденту зайнялися поліція, управління праці, а також міністерство сільського господарства та лісу.

Нагадаємо, у лютому в цьому ж парку під час нападу білого тигра постраждав інший співробітник парку, йому була потрібна операція. А минулого року тут лев укусив дівчинку з Шотландії, яка просунула руки до вольєру.

Сионські сади дикого життя (друга назва заповідника), розташовані на північ від міста Окленд, є місцем проживання рідкісних і зникаючих видів берберійських левів, бенгальських і королівських тигрів.

Читайте також:

Три білі тигри загризли чоловіка в зоопарку Сінгапура

У зоопарку дитинча гіпопотама хотіли згодувати тиграм

Тигр розтерзав відвідувача зоопарку

Українська свиня всиновила тигренят

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: