У Новій Зеландії 82 дельфіна збились зі шляху та опинились на березі

У Новій Зеландії на берег викинулися 82 дельфіна.

У Новій Зеландії на берег викинулися 82 гринди - великі тварини сімейства дельфінових. Як повідомляють світові інформагенства, інцидент стався вранці в п'ятницю, 4 лютого, на Південному острові, в 150 кілометрах на захід від курортного міста Нельсон.

На даний час тварини все ще перебувають на суші, десятеро з них вже загинули. Стан інших живих гринд викликає побоювання, так як поки вони не повертаються у воду і через це можуть загинути. За словами представника департаменту природної спадщини, гринди лежать на піску на сонці і можуть сильно перегрітися.

На пляжі поряд з гриндами  перебувають представники природоохоронного відомства. Вони поливають тварин водою. Співробітник департаменту відзначив, що ті тварини, яким вдасться вижити, повернуться у воду до суботи.

Експерти вважають, що гринди опинилися на березі випадково - швидше за все, тварини допустили помилку під час плавання і вибрали неправильний напрямок руху. Кілька тижнів тому аналогічний випадок стався на півночі Нової Зеландії. Тоді на берег викинулися кілька десятків гринд, 24 з яких загинули.

Дорослі гринди можуть досягати 8,5 метрів у довжину. Важать ці тварини від 800 кілограмів до кількох тонн. Харчуються гринди головоногими молюсками і зрідка вживають в їжу рибу. Полюють зазвичай ночами, а вдень відпочивають. Гринди зазвичай плавають у відкритому морі і рідко заходять в прибережні зони.

В Новій Зеландії кити або дельфіни досить часто викидаються на берег. Ризиком для ссавців є літні місяці, коли вони мігрують в Антарктичні води або повертаються звідти повз узбережжя Нової Зеландії. У 2010 році понад 160 дельфінів-гринд викинуло на пляжі Нової Зеландії, в результаті чого більшість тварин загинуло.

Як відомо, у світі за останній рік почастішали випадки масової загибелі тварин, падіння зграй птахів. Деякі вчені повязують ці явища зі зміною полюсів Землі (Південний та Північний полюс міняються місцями), що призводить до дезорієнтації тварин у просторі.

Читайте також:

Знову масова загибель тварин у світі: у США раптово померло 200 корів

Поблизу Бердянська виявлено півтори тисячі загиблих птахів

В Австралії випав дощ з мертвих птахів

Більше 200 китів і дельфінів викинулися біля берегів Тасманії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: