Перейти до змісту
У Новій Зеландії пара застрягла без їжі на 19 днів біля "копалень Морії" з "Володаря перснів"

Мандрівники майже не отримали ушкоджень.

Двоє новозеландських мандрівників змогли вижити після 19 днів в суровому національному парку, де відбулися знімання копалень Морії з фільму "Володар перснів".

Про це розповідає AFP.

23-річні Діон Рейнольдс і Джесіка О'Коннор вирушили в п'ятиденний похід в Національний парк Кахурангі на Південному острові 8 травня, але загубилися в густому тумані.

Військовий вертоліт врятував їх в середу, 27 травня, після масштабної пошукової операції в цьому районі, який з'являється у частині "Володар перснів: Хранителі персня", коли "братство" виходять з копалень Морії. У пари були лише незначні травми, отримані під час падінь, коли вони відчайдушно шукали воду. Рейнольдс вивихнув кісточку, а О'Коннор потягнула спину.

Рейнольдс сказав, що вони загубилися в тумані, який тривав три дні, і кип'ятили воду з маленької калюжі, аби було що пити. Запаси їхньої їжі закінчувалися.

"У цей момент ми були дуже розгублені", - сказав він Радіо Нової Зеландії. Зрештою пара вирішила розбити табір і "перечекати, доки травми пройдуть". Їм пощастило, адже в кількох хвилинах від них був струмок чистої води, яка врятувала їм життя. 13 днів мандрівники провели зовсім без їжі.

Одного разу пошуковий вертоліт пролетів у 50 метрів від них, але не помітив пару. Тоді вони вирішили розвести вогнище, щоб подати сигнал рятувальникам. Допомогло це через тиждень, коли інший вертоліт нарешті побачив стовп диму. 

Рейнольдс сказав, що він і О'Коннор - досвідчені мандрівники, і не втрачали надію. Хоч і визнав, що в таких суворих умовах важко не втрачати оптимізм.

Хлопець каже, що один з рятувальників уже на вертольоті дав йому перекусити і це "найкращий шоколадний батончик в його житті".

Деякі люди, опинившись в екстремальних умовах, не губляться, а рятують свої життя навіть в найнеймовірніших ситуаціях. ТСН.ua підібрала п'ять цікавих історій про порятунок, коли вже не було надії. Серед іншого: про рибалок, які п'ять днів ховалися від крокодилів та оленяра, який заблукав у морозній тундрі на 16 днів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин