Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Новій Зеландії засудили молодика, який під час сексу задушив доньку британського мільйонера

Пара познайомилась у відомому додатку для знайомств під час навколосвітньої подорожі дівчини.

Суд Нової Зеландії визнав винним 27-річного чоловіка у вбивстві доньки британського мільйонера. Під час екстремального сексу її новий знайомий задушив туристку і так закінчилась її навколосвітня подорож, йдеться в ТСН.16.45.

Його обличчя та ім'я старанно приховують, бо так вимагає новозеландський закон. 27-річного чоловіка визнають винним в убивстві, хоча він разом з адвокатами майже рік доводив, що дівчина, з якою познайомився у «Тіндері», випадково загинула під час екстремального сексу.

Останні миті, коли Грейс Мілан потрапила на камери, вона разом з обвинувачуваним піднімається до готельного номера, з якого вже не вийде. 21-річна донька британського мільйонера щойно закінчила інститут і отримала від батька подарунок - він оплатив її навколосвітню подорож. У Новій Зеландії дівчина пробула два тижні, поки у «Тіндері» не познайомилася з хлопцем. Все відбувалося напередодні її дня народження. Пара вирушила до бару, звідки Грейс написала СМС подружці: «Я на побаченні з хлопцем, який працює менеджером у нафтовій компанії. Тут повно коктейлів! І він такий: «завтра день народження, ми напиваємося!» Я так добре ладнаю з ним».

Продовжити вечір пара вирішила у готелі. Чоловік твердить, що під час сексу дівчина попросила душити її, він нібито не розрахував сили, однак, не зрозумів, що вона загинула. Дії підозрюваного свідчать про інше, кажуть слідчі. У той час, коли Грейс уже померла, її вбивця дивився в Інтернеті порно. Шукав способи позбутися тіла, а ще зробив кілька знімків своєї жертви на пам'ять. Згодом вбивця вийшов з готелю по валізу, сховав там тіло, вивіз на орендованому авто та залишив у кущах неподалік популярного туристичного парку, де дівчину і знайшли. А ще у тому ж таки додатку для знайомств написав іншій жінці, з якою ввечері вирушив на побачення.

Відео Донька британського мільйонера загинула внаслідок екстремального сексу на побаченні

Побачення, яке завершилось смертю. Суд Нової Зеландії визнав винним 27-річного чоловіка у вбивстві доньки британського мільйонера. Під час екстремального сексу її новий знайомий задушив туристку. Так закінчилась її навколосвітня подорож.

Донька британського мільйонера загинула внаслідок екстремального сексу на побаченні

«Сьогоднішній вердикт вітає кожен член нашої родини і друзі Грейс. Це не применшить болю і страждання, від яких ми потерпали останній рік. Грейс була гарною, талановитою, люблячою донькою  і не заслужила бути вбитою», - зі сльозами на очах говорить батько дівчини.

Вирок вбивці винесуть уже незабаром. За новозеландськими законами йому загрожує довічне ув'язнення і просити про помилування чоловік зможе не раніше, ніж за 10 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції