У Новій Зеландії знайшли шість тіл жертв виверження вулкана на Вайт Айленді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Людські рештки везуть на упізнання.

Рятувальники знайшли шість тіл на острові Вакаарі (місцева назва Білого Острову, що перекладається англійською як Вайт Айленд) в Новій Зеландії. За інформацією місцевої поліції, люди загинули внаслідок виверження вулкана, котре сталося 9 грудня.

Правоохоронці наголосили, що тіла були успішно евакуйовані з острова та перебувають на кораблі Wellington, котрий транспортує їх на упізнання. Разом із тим поширюється інформація, що небезпека повторного виверження перешкодила рятувальникам знайти і вивезти з острова тіла ще двох загиблих.

Як повідомлялося, в понеділок, 9 грудня, на острові Вайт Айленд сталося виверження вулкана. В інтернеті майже одразу з’явилося відео з місця події. Очевидці говорять, що побачене нагадало їм картинки з серіалу "Чорнобиль". Фахівці попередили, що існує висока ймовірність нового виверження, що унеможливлює початок операції з пошуку зниклих безвісти. Дотепер кількість загиблих вимірювалася цифрою 8.

Відео Попри загрозу нового виверження вулкану, рятувальники Нової Зеландії відновлюють пошукові роботи

Зниклими безвісти досі вважається дев’ятеро туристів. Кількість жертв зросла до восьми. Від важких опіків вранці у лікарні померло ще двоє людей. Фатальне виверження на острові Вайт-Айленд сталося два дні тому, коли біля самісінького кратеру було майже пів сотні туристів. У багатьох - сильні опіки, дехто і досі у критичному стані.  

Попри загрозу нового виверження вулкану, рятувальники Нової Зеландії відновлюють пошукові роботи

Залиште свій коментар

Вибір редакції