У новому британському уряді 18 мільйонерів

ЗМІ склали рейтинг мільйонерів серед міністрів нового британського уряду. Прем'єр-міністр Девід Кемерон займає в ньому шосту сходинку і має статок у 3,4 млн фунтів стерлінгів.

У новому британському кабінеті міністрів налічується 18 мільйонерів, пишуть британські ЗМІ.

Перший рядок "рейтингу" мільйонерів в уряді зайняв міністр транспорту Філіп Хеммонд, його статки оцінюються у 7,1 млн фунтів стерлінгів. Значну частину грошей 54-річний глава транспортного відомства заробив у компанії "Кастлмід", що займається продажем нерухомості, співзасновником якої він став у 1997 році. Сьогодні частка Хеммонд в компанії складає 85%.

На другому місці розмістилася Керолайн Спелман, міністр у справах навколишнього середовища. Її статок оцінюється в 5 млн фунтів. 52-річна Спелман володіє садибою в містечку Соліхалл (графство Уест-Мідлендс) вартістю в 2 млн фунтів.

Третій рядок "рейтингу" зайняв канцлер казначейства Джордж Осборн, який має в своєму розпорядженні 4,6 млн фунтів. 39-річний Осборн володіє 15-відсотковою часткою в сімейному бізнесі, компанії Osborne and Little, що займається виробництвом шпалер. Саме підприємство оцінюється експертами в 12 млн фунтів.

Що ж стосується нинішнього прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, то він знаходиться на шостій позиції з 3,4 млн. У його активі є бізнес з виробництва канцелярських товарів класу "люкс". Заступник прем'єра Нік Клегг розташувався тільки на 12 рядку з 1,8 млн.

Читайте також:

У Лондоні дівчина напала з ножем на депутата парламенту

Британським міністрам заборонили мобільні телефони

Обрано нового прем'єр-міністра Великобританії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: