У новому коміксі супер-Путін і "нанолюдина" Мєдвєдєв борються із зомбі

В Інтернеті з'явилася перша серія коміксів, присвячена російському прем'єру Володимиру Путіну - він бореться із "синіми відерками", які погрожують з'їсти його мозок.

Хітом Інтернету стала перша серія коміксів про прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна. Політик виступає в ролі Людини-як-всі, яка перемагає зомбі з синіми відерками на головах і знешкоджує бомбу в автобусі.

В помічниках у супергероя Путіна – "нанолюдина", яка вміє перетворюватися на ведмедя, в якій дуже легко впізнати російського президента Дмитра Мєдвєдєва.

Перша частина коміксу має назву "Прихована загроза" і розповідає про те, як Путін і Мєдвєдєв борються із зомбі з синіми відерками на головах, які намагаються з'їсти у них мізки, вимагають "Свободу Ходору" та закликають скасувати привілеї на дорогах. Зомбі керує Товстий Троль.

У боротьбі героям допомагає супер-гаджет Медведєва, замаскований під iPad, і "повністю божевільний" Сєчін, який "інтуїтивно весь час зливається з місцевістю".

Закінчується комікс сутичкою на татамі Людини-як-всі і Товстого Троля, схожого на японського сумоїста.

Ідеологом та автором сценарію виступив художник Сергій Каленик. Повідомляється, що комікс, створений за 2 тижні і опублікований 20 травня, зібрав 100 тисяч переглядів за 4 години.

Каленик пообіцяв, що якщо "народу сподобається", скоро вийде продовження коміксу. За словами автора, у нього вже є сценарії для десяти серій. Наприклад, в наступній глава МНС буде викликати голову Бориса Єльцина.

Також автор стверджує, що всі деталі на малюнках і репліки невипадкові, а передісторію кожної з них можна знайти в Інтернеті або у пресі.

Читайте також:

У Росії з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа

Мєдвєдєв програв Путіну у телепопулярності

У Росії зняли черговий мультфільм про Путіна та Мєдвєдєва (відео)

Скандальний інтернет-ролик: Мєдвєдєв розстріляв Путіна з кулемета (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: