У новому куполі BP виявили витік

У новому куполі, який був встановлений на місці витоку нафти з свердловини в Мексиканській затоці, виявлено витік.

У новому захисному куполі, встановленому фахівцями компанії BP на пошкодженій свердловині в Мексиканській затоці, виявлено витік, повідомили представники компанії.

Новий купол був встановлений на місці витоку нафти з свердловини в Мексиканській затоці 12 липня. Передбачалося, що поступово закриваючи клапани купола фахівці BP зможуть повністю припинити надходження нафти у води затоки. 14 липня BP приступила до тестування нової заглушки, проте роботи довелося зупинити через виявлення витоку в одному з клапанів.

Для того, щоб поставити новий купол, довелося зняти попередню, менш досконалу заглушку, яка пропускала у воду значну кількість нафти. Під час робіт по заміні куполу нафтопродукти безперешкодно надходили у води Мексиканської затоки.

Розлив нафти в Мексиканській затоці почався 22 квітня, після того, як нафтовидобувна платформа BP Deepwater Horizon затонула в результаті аварії. Відтоді фахівці компанії роблять спроби усунути наслідки катастрофи. Проте досі старання компанії впоратися з наслідками витоку не принесли результату. Поточні збитки компанії BP через аварію вже перевищили 3 мільярди доларів.

У результаті аварії на поверхні води утворилася нафтова пляма, яка поступово досягла території всіх п'яти штатів, розташованих на узбережжі Мексиканської затоки. Витік нафти в затоці був визнаний найбільшою екологічною катастрофою в історії США.

Читайте також:

BP почала тестування нової заглушки у Мексиканській затоці

Через аварію в Мексиканській затоці BP не доплатить 10 млрд дол. податків

BP заявляє про прогрес у ліквідації витоку нафти

Обама ввів мораторій на буріння у Мексиканській затоці

ВідеоBP почала тестування нової заглушки у Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: