У Нью-Йорку госпіталізована королева Йорданії

Наймолодша королева у світі Ранія, була госпіталізована в одну з лікарень Нью-Йорка з болями в серці.

Королева Йорданії Ранія, яка супроводжує свого чоловіка короля Абдалли II в рамках візиту до США, була госпіталізована в понеділок, 27 вересня, в одну з лікарень Нью-Йорка з болями в серці.

У клініці королева, менше місяця тому відсвяткувала своє сорокаріччя, пройшла процедуру шунтування. Прес-служба королівського палацу повідомила, що Ранія відчуває себе добре і повернеться додому разом з чоловіком, що бере участь у роботі Генеральної асамблеї ООН.

Королева Ранія народилася в Кувейті в сім'ї палестинських арабів. Має ступінь з менеджменту Американського університету в Каїрі. Ранія вийшла заміж за короля Абдалли в 1993 році і народила йому чотирьох дітей. На даний момент є наймолодшою королевою в світі.

Королева активно займається благодійністю, питаннями охорони навколишнього середовища, проблемами охорони здоров'я та молоді.

Відзначимо, що за версією журналу Forbes, в 2009 році Ранія увійшла сотню найвпливовіших жінок планети. У рейтингу видання королева Йорданії зайняла 75 місце. При цьому, Forbes відзначав, що, можливо, Ранія є найбільш впливовою жінкою на Близькому Сході.

У свою чергу американський журнал Vanity Fair визнав Ранію однієї з найкрасивіших жінок в світі.

Читайте також:

У мемуарах Блера виявили вигаданий діалог з кіно

Велике королівське весілля у Греції

Австралія може стати республікою після смерті королеви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: