У Нью-Йорку оголосили надзвичайний стан через спалах кору. Більшість хворих - ортодоксальні юдеї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За відмову від щеплення загрожує штраф до 1000 доларів.

У Нью-Йорку місцева влада оголосила надзвичайний стан через спалах кору у районі Вільямсбург на північній околиці Брукліна.

Про це пише американське видання Insider.

У районі підтвердили 285 випадків захворювання на кір. Більшість хворих походять зі спільноти ортодоксальних юдеїв, де багато дітей залишаються нещепленими.

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо оголосив обов'язкову вакцинацію в певних кварталах району, щоб стримати спалах кору. Тих, хто не отримає вакцину протягом 48 годин, штрафуватимуть на 1000 доларів.

Кір, захворюваність у Європі, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, у звіті Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) для Європейського регіону йдеться, що кількість хворих на кір в Україні вища, ніж в усіх країн Європи разом узятих. В організації за 2018 рік нарахували в Україні понад 53 тисячі хворих, тоді як у решті країн Європи загалом 34 тисячі. На другому місці у цьому переліку Сербія (більше 5 тисяч хворих), далі йдуть Ізраїль і Франція (понад 2 900). У десятку країн з великою кількістю хворих також увійшли в Італія (2517), Росія (2256), Грузія (2203), Греція (2193), Албанія (1466) та Румунія (1087). 

ВідеоПонад 11 тисяч українців захворіли на кір від початку року

У Вінниці 18-річний студент-медик помер від пневмонії, яка розвинулася як ускладнення від кору. Хлопець певний час перебував у реанімації на штучній вентиляції легенів, але врятувати його не вдалося.

Понад 11 тисяч українців захворіли на кір від початку року

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції