У Нью-Йорку з’явився послідовник Джека-Різника: знайдено чотири трупи

У нью-йоркському районі Лонг-Айленд були знайдені скелетовані останки чотирьох осіб. Всі вони померли насильницькою смертю.

Поліція США почала пошуки серійного вбивці, який, можливо, наслідує відомого лондонського маніяка XIX століття Джека-Різника. У нью-йоркському районі Лонг-Айленд були знайдені скелетовані останки чотирьох чоловік. Один труп попередньо ідентифікований як зникла півроку тому повія.

Зараз поліцейські збирають всю інформацію про зникнення жінок легкої поведінки за останні місяці. Встановлено, що всі чотири людини, чиї тіла були виявлені в курортній зоні, померли насильницькою смертю. Швидше за все, до цього причетний один і той же чоловік.

Перша страшна знахідка була зроблена в густих заростях, буквально в трьох метрах від курортної зони. Саме ці останки, за даними поліції, належать 24-річній путані Шенні Гілберт, яка зникла безвісти ще в травні. А в понеділок поряд з цим місцем були знайдені ще три трупи.

Відразу поліцейським вдалося визначити статеву приналежність лише двох тіл, оскільки всі останки вже наполовину зотліли. Але вже ясно, що принаймні два трупи належать жінкам.

Тіла були розкидані на відрізку дороги довжиною приблизно за півкілометра, на відстані в 150 метрів один від одного. Ступінь розкладання свідчить, що останки пролежали в місці їх виявлення не менше місяця. Два тіла зі знайдених в понеділок були загорнуті в мішковину.

Тепер судмедексперти постараються ідентифікувати всіх загиблих за допомогою аналізів ДНК і відбитків зубів.

Стало відомом, що вбиту Шенну Гілберт бачив чоловік, який підвозив її в Файр-Айленду. Єдина дорога туди якраз пролягає по косі Оук-Біч. Там дівчина повинна була зустрітися з якимсь клієнтом на ім'я Джон, якого вона знайшла на сайті Craigslist.

На даний момент поліція продовжує огляд місцевості на схід від Джонс-Біч.

Читайте також:

Вбивство на Лівобережній: маніяк досі на волі

В Ірані стратили жінконенависника, який за 4 роки вбив 16 людей

У Німеччині почався суд над гвалтівником, який діяв за методом маніяка із "Мовчання ягнят"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: